انتخاب مجدد رمز عبور

کلیک کنید برای فعال سازی زوم
در حال بارگذاری نقشه
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
بزرگ کردن نقشه
ایجاد یک رزرو
جستجوی پیشرفته
نتایج جستجوی شما

آشنایی با سفرخونه-درباره ما

منتشر شده در 1396-11-08 توسط safaradmin

آشنایی با سفرخونه

4037 600 wtr p 300x161 - آشنایی با سفرخونه-درباره ما

تفاوت ما و خاص بودن خدمات ما :

خاص ترین سايت مهمان نوازي ایران محسوب مي شود و خانه ها و تجربه هاي منحصر به فردي را به مسافران ارائه مي دهد ، تفاوت ما اجاره تخت،اجاره اتاق، اجاره حیاط، اجاره مزرعه، اجاره ویلا، اجاره منزل، آموزش مهارتهای و استعداد های خود به میهمانان و دریافت هزینه از آنها بایت استعداد ها و توانایی های خود مانند آموزش موسیقی ،کامپیوتر آشپزی ، موارد فنی و…همینطور هزینه سفر و کسب درآمد برای میزبان .

بیش از 2 میلیون نفر در جهان با به اشتراک گذاشتن خانه خود پول میگیرند. ببینیدشما چقدر میتونید از این راه ساده کسب درآمد کنید .

16818 600 wtr 300x177 - آشنایی با سفرخونه-درباره ما

تعهد و احترام در خانواده سفرخونه :

قبل از پیوستن به مأموریت ما ساختن یک مجموعه که مورد اعتماد مهمان و میزبان است که هر کس بتواند آن را هر جا استفاده کند الزامیست. برای اطمینان از این، از شما می خواهیم که شرایط خدمات ما را بپذیرید و تعهد و احترام همه افراد عضو خانواده سفر خونه را بپذیرید. تعهد جامعه به سفرخونه (safarkhoone)  ، من موافقم که هر کس در جامعه سفرخونه (safarkhoone)  را بدون در نظر گرفتن نژاد، مذهب، منشاء ، قومیت، رنگ پوست، معلولیت، جنسیت، هویت جنسی، گرایش جنسی، یا سن با احترام، و بدون قضاوت و تعصب نسبت به یکدیگر ،در این خانواده فعالیت کنم .

سرویس دهی :

با سفرخونه مسافرت برون‌شهری شما شکل تازه‌ای می‌گیرد و هدفمند و همراه با بر طرف کردن نیاز های مختلف از طرق کاهش  هزینه سفر و صرفه جویی در وقت و زمان به سادگی از سفر چه بیزینسی چه تفریحی لذت ببرید . بدون در نظر گرفتن اینکه در خانه یا خیابان قرار دارید، خدمات ما به صورت 24‌ساعته در دسترس شما خواهد بود. کافی است مبدا و مقصد خود را مشخص کنید و پس از انتخاب سرویس مورد نظر و مشاهده هزینه، درخواست سفرخونه دهید. ما به عنوان رابط بین شما و میزبانان شهرهای مختلف تلاش می کنیم تجربه مطلوبی از خدمات سفرخونه داشته باشید

 

برای عضویت در خبرنامه سفرخونه و دریافت جدیدترین مطالب برای اجاره تخت،اجاره اتاق، اجاره حیاط، اجاره مزرعه، اجاره ویلا، اجاره منزل تخفیف‌‌ها و جشنواره‌ها ایمیل خود را وارد کنید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  )
   is typing...

   Fill in the form below to send us a message.

   Send Message لغو